TULOKSIA

2017

Jari Salomäki/Tuntemattoman Canth JK3, SPL SM metsäjälkikokeen mestari 2017

Heidi Nurminen/Lissi aus dem Elbtal IPO3, Kärkölän mestari 2017

Tiina Salomäki/Tuntemattoman Canth IPO2

Seija Kinnunen/Mocca’s Groll IPO2

Maarit Hänninen/Alokas IPO1

Anne Susiharju/Maise’s Mariella IPO1

Kristiina Sarjokari/Pysäkin Geiju (malinois) IPO1

Maarit Hänninen/Akku HK1

Kirsi Tasa/Evergreys’s Ornaella JK1

Sari Sinivuori/Quickbug Bulmers TK1

Seija Kinnunen/Quickbug Caelum BH

Heidi Hytönen-Nurminen/Quickbug Barros BH

Jukka Nurminen/Quickbug Afrodite BH

Jari Salomäki/Quickbug Dormicum BH

 

 

2016

Heidi Nurminen/Lissi aus dem Elbtal IPO3

Pia Heikkiä Evergrey’s Lauser IPO3

Tiina Salomäki/Tuntemattoman Canth IPO1, Kärkölän mestari 2016

Seija Kinnunen/Mocca’s Groll IPO1

Jari Salomäki/Tuntemattoman Canth JK3

Jukka Nurminen/Cunto Vama AB1 (epävirallinen)

Maarit Hänninen/Alokas BH, HK1, FH1

Maarit Hänninen/Akku BH

Kaija Julkunen/Bo vom Fuchsstein BH

Pia Piirainen/Ruutipussi Hilima FH2, IPO3, FI KVA (malinois)

Sanna Sjöholm/Mae de Alphaville Bohemia BH (malinois)

Sanna Sjöholm/Apfels Batu FH1 (bokseri) Boksereiden mestari 2016

 

2015

Jari Salomäki ja Tuntemattoman Canth / JK3

Uudenmaan piirinmestaruuskilpailut / sijoitus 2.

Tiina Salomäki ja Tuntemattoman Brofeldt / JK2 

Pia Piirainen ja Ruutipussi Hilima / FH1 pisteet 95

Satu Ehrlund ja Caucho vom Rio Negro / ipo 3

SPL IPO SM & WUSV MM-karsinta / sijoitus 25.

Hanna Räsänen ja Arrogant vom Haus Cokasa

Anne Susiharju ja Maise's Mariella / BH

Tiina Ridvall ja Beci Katrei / BH

 

2014

Tiina Salomäki ja Tuntemattoman Canth / BH

Jari Salomäki ja Tuntemattoman Brofeldt / JK1

Hanna Räsänen ja Arrogant vom haus Cokasa / ipo1

Mervi Suihko ja Lotta Von Der Fasanier2000 / BH

Satu Ehrlund ja Gaucho vom Rio Negro / ipo3

SPL IPO SM & WUSV MM-karsinta / sijoitus 31.

Pia Heikkilä ja Evergrey's Lauser / ipo3

SPL IPO SM & WUSV MM-karsinta / sijoitus 37.

Pia Piirainen ja Ruutipussi Hilima / ipo3 

SBPKY ry IPO RM / sijoitus 10 /

joukkuekultaa Bite Clubin joukkueessa

Jussi Planting ja Tuntemattoman Berija / BH ja AD

Heidi Nurminen ja Lissi aus dem Elbtal / IPO1

Netta Hasunen ja Nobleti's Yll / BH

Piia Raiskio ja Cunto Valkyria / BH

Piia Raiskio ja Unny z Kraje Karla IV / BH

Jukka Nurminen ja Odett vom Lehrbacher Schloß / AD

Riitta Torri ja Ruutipussi Nasta / BH

 

2013

Petra Nieminen ja Ratsumestarin Rames / IPO1 / IPO2

Sanna Sjöholm ja Apfels Cukka-Maaria / BH

Sanna Sjöholm ja Apfels Batu / ipo1 ja AD

Hanna Räsänen ja Arrogant vom haus Cokasa / BH

 

Tulokset tietoineen ja halutessa kuva mukaan:

 sekumk@gmail.com